Strona głównaEnglish version

Strona Główna

Już od 1988 roku Betoniarnia Gryczka produkuje beton towarowy i specjalny (w/g zamówienia), a także różnego rodzaju wyroby betonowe. Wytworzony przez nas beton jest transportowany do klienta naszymi własnymi betonowozami. Do jego rozładunku wykorzystujemy własne pompy do betonu.
W sprzedaży posiadamy także cement workowany portlandzki wieloskładnikowy produkowany przez cementownię „ODRA” w Opolu. Cement ten posiada aprobatę techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów w Warszawie, która pozwala na stosowanie go w budownictwie drogowo-mostowym.
Oferujemy również kruszywa naturalne takie jak piaski, pospółki oraz kruszywa sortowane o różnej granulacji (0 ÷ 2 mm, 2 ÷ 8 mm, 8 ÷ 16 mm). Kruszywa transportowane są do klienta naszym własnymi samochodami samowyładowczymi.
Świadczymy również usługi budowlane i sprzętowe. Firma zatrudnia grupę budowlaną zarządzaną przez osobę posiadająca pełne uprawnienia konstrukcyjno-budowlane. Posiadamy duże doświadczenie w stawianiu budowli żelbetonowych. Jednym z naszych największych atutów jest doświadczenie i solidność w wykonywanej przez nas pracy.
Dbamy o to, aby nasza oferta produktowo-usługowa posiadała możliwie najwyższą i stabilną jakość. Jest ona dostosowywana do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.
Promocja Dodatek "promocja" nie istnieje lub nie jest aktywny!